Про кафедру

У жовтні 1996 року згідно з Наказом ректора університету № 138/0 на економічному факультеті була створена кафедра менеджменту і права шляхом відокремлення від кафедри організації і управління сільськогосподарським виробництвом. Завідувачем кафедри було призначено кандидата економічних наук, доцента М.В. Вихора.

Протягом двадцятирічного періоду кафедра зазнала ряду трансформацій: у 2001 році зі складу кафедри була відокремлена кафедра правознавства, у 2006 р. – кафедра педагогіки і психології, у 2007 р. – кафедра маркетингу та фінансово-комерційного управління.

З 2012 по 2014 роки завідувачем кафедри менеджменту було призначено доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НААНУ, академіка УАН, заслуженого працівника сільського господарства України, відмінника освіти, державного службовця 1-го рангу, депутата Київської обласної ради А.С. Даниленка.

З 2014 по 2016 роки кафедру менеджменту очолював кандидат економічних наук , доцент А.М. Гура.

З 2016 по 2017 роки в.о. завідувача кафедри менеджменту було призначено доктора економічних наук , доцента Л.М. Сатир . В цей же час кафедра отримує нову назву – «менеджменту і публічного адміністрування».

З липня 2017 року завідувачем кафедри призначають доктора економічних наук , доцента Ю.С. Гринчук і повертають попередню назву «Кафедра менеджмента».