19 квітня 2018 р. у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулась Державна студентська науково-практична конференція «Стратегічні пріоритети розвитку агропродовольчого виробництва».

Роботу секції «Менеджмент» відкрив к. е. н., доцент кафедри менеджменту М. В. Вихор, який зазначив, що проведення студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей.

Для виступу у секції «Менеджмент» надійшло 17 заявок.

Якість наукових робіт студентів оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого входили як науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, так і студенти.

Найкращі доповіді були відзначені почесними грамотами та заохочувальними подарунками – книгами унікальної серії «Художня галерея», яка є зібранням робіт всесвітньо відомих художників.

Найзмістовнішими та найцікавішими, на думку журі та присутніх студентів, були наступні доповіді:

1 місце – «Сутність та значення соціально-психологічних методів управління персоналом» Горовенко Надії (студентки 4 курсу);

2 місце – «Стрес-менеджмент у системі управління персоналом організацій» Гливи Ніколетти (студентки 3 курсу);

3 місце – «Управління маркетинговою діяльністю ТОВ «ДЕМЕТРА-АГРО» Бондаренко Юлії (магістрантки);

заохочувальний приз – «Сучасні маркетингові методи у менеджменті підприємства» Пилипчука Артема (студента 4 курсу).

У цілому проведення конференції засвідчує зацікавленість студентів у самостійній науковій роботі, небайдужість до обраної майбутньої професії,  бажання покращувати свої фахові знання і слугуватиме підвищенню якості професійної підготовки студентів, забезпеченню у майбутньому їх конкурентоспроможності на ринку праці.

SHARE